TTNET Kota Sorgulama

Bilişim çağının olmazsa olmazı internetin kullanımı her geçen gün daha fazla artıyor.Kimi internet sahipleri bilgisayar başında az vakit geçirirken kimi bilgisayar sahipleri uzun vakitler geçirmeyi seviyorlar.Buda değişik paketlerin ortaya çıkmasını sağlıyor.Bazıları 8Mbps kotalı internet kullanırken bazıları fiber altyapıya sahip kotasız yani sınırsız bir paket satın alabiliyor.Sınırlı Kotaya sahip kullanıcıların internet paketinin kotasını takip etmeleri gerekiyor.Aksi takdirde faturaya çok fahiş fiyatların yansıması olağandır.Bunun önüne geçmek için Sınırlı İnternet Paketi kullanıcıların sürekli ttnet kota sorgulama işlemini gerçekleştirmesini öneriyoruz.

TTNET Kota Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Sınırlı TTNET paketine sahip olan kişiler bir çok farklı yoldan kotalarının ne kadar kaldığını öğrenebilirler.

Yetkili ve Anlaşmalı Firmalarla İletişime Geçmek

TTNET Kota sorgulama işlemini size en yakın TTNET Bayisi veya anlaşmalı bayilerle görüşerek gerçekleştirebilirsiniz.Sizden istenen gerekli bilgileri bayide ki elemena iletip,ardından kota bilgilerinizi öğrenmeniz mümkündür.Ayrıca aldığınız paket ile ilgili tüm problemleri ve merak ettiklerinizi yetkili bayilerle iletişime geçerek giderebilirsiniz.

TTNET Müşteri Hizmetlerini Arayabilirsiniz

İkinci bir yöntem olarak 444 0 375 nolu numarayı arayıp gerekli bilgileri verdikten sonra kota sorgulama şleminizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

İnternet Sitesi Üzerinden TTNET Kota Sorgulama

Eğer ki genç bir TTNET kullanıcısıysanız size en uygun sorgulama yöntemidir.TTNET paketinizi satın aldığınız sırada size verilen TTNET şifreniz ile ttnet’in kota sorgulama sayfasına giderek şifrenizi ve E-Posta adresinizi girerek öğrenebilirsiniz.

TTNET Kota Sorgulama Sayfası

Eğer ki Kotalı bir internet paketiniz varsa sürekli paketin sınırını aşıyorsanız TTNET paketinizini değiştirmenizi size en uygun internet paketinizi seçmenizi öneriyoruz.

admin

1 comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir